Darmowa dostawa od 199,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Bosch PowerPack 800 Frame: Nowa Era Mobilności Elektrycznej

2024-04-25
Bosch PowerPack 800 Frame: Nowa Era Mobilności Elektrycznej

W 2024 roku Bosch eBike Systems wprowadził na rynek swoją najnowszą innowację - PowerPack 800 Frame. Ta wyjątkowa bateria redefiniuje pojęcie zasięgu, wydajności i elastyczności w świecie e-rowerów, podnosząc poprzeczkę dla całej branży i oferując użytkownikom niezrównane możliwości podróżowania na swoich eBike'ach.

Rewolucyjna Pojemność, Niewiarygodny Zasięg

PowerPack 800 Frame to bez wątpienia jeden z najbardziej rewolucyjnych akumulatorów na rynku. Z pojemnością 800 watogodzin oferuje on użytkownikom możliwość pokonywania jeszcze większych dystansów bez konieczności częstego ładowania. Dzięki temu rowerzyści mogą cieszyć się długimi trasami bez ograniczeń, w pełni korzystając z potencjału swojego eBike'a. W porównaniu do poprzedniego modelu, PowerPack 725, nowy PowerPack 800 Frame oferuje aż o 75 watogodzin więcej energii, co przekłada się na wzrost zasięgu o około dziesięć procent.

Przełom w Efektywności Energetycznej

Nowy PowerPack 800 Frame to nie tylko zwiększony zasięg, to także przełom w efektywności energetycznej. Dzięki zastosowaniu nowych, wydajniejszych ogniw, ta bateria osiąga niezrównaną gęstość energii, co przekłada się na jeszcze większą wydajność przy mniejszej wadze. PowerPack 800 Frame osiąga gęstość energii na poziomie około 205 Watogodzin na kilogram, co czyni go liderem w tej kategorii. Ta doskonała kombinacja pojemności i wydajności sprawia, że użytkownicy mogą cieszyć się jeszcze bardziej efektywnymi i ekscytującymi podróżami na swoich eBike'ach.

DualBattery: Niespotykana Elastyczność

Jednak to nie koniec innowacji. Bosch eBike Systems oferuje użytkownikom jeszcze większą elastyczność dzięki opcji DualBattery. Teraz można łączyć akumulatory, co pozwala na osiągnięcie maksymalnej energii i zasięgu nawet do 300 km. To rewolucyjne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują jeszcze większej niezależności i możliwości dostosowania swojego eBike do konkretnych potrzeb i warunków podróży. PowerPack 800 Frame można łączyć z innymi akumulatorami ramowymi i Intube, co daje użytkownikom pełną kontrolę nad zasięgiem i wydajnością swojego eBike'a.

Bezpieczeństwo i Trwałość

Bosch eBike Systems przywiązuje ogromną wagę do bezpieczeństwa i trwałości swoich produktów. Dlatego też PowerPack 800 Frame został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu użytkownikom nie tylko maksymalnej wydajności, ale także długotrwałej eksploatacji. Zaktualizowany przewodnik po akumulatorach zawiera kompleksowe informacje na temat użytkowania, pielęgnacji i recyklingu akumulatorów, zapewniając użytkownikom pełen komfort i bezpieczeństwo podczas każdej podróży.

Pojemność, Wydajność, Elastyczność: Bosch PowerPack 800 Frame

Podsumowując, Bosch PowerPack 800 Frame to nie tylko akumulator, to rewolucja w świecie e-rowerów. Zwiększona pojemność, niespotykana wydajność i niezrównana elastyczność sprawiają, że podróże rowerem elektrycznym stają się jeszcze bardziej ekscytujące i satysfakcjonujące. Dzięki Bosch eBike Systems każdy może osiągnąć nowe, nieograniczone horyzonty mobilności elektrycznej, przyczyniając się jednocześnie do ochrony środowiska naturalnego. PowerPack 800 Frame to nie tylko akumulator - to klucz do nowych, fascynujących przygód na eBike'ach!

Bosch PowerPack 800: Skrót informacji

 • Pojemność nominalna: 22,2 Ah
 • Zawartość energii: 800 Wh
 • Waga: około 3,9 kg
 • Wymiary: 345 mm x 95 mm x 100 mm
 • Czas ładowania z ładowarką 4A:
  • 50 % ładowania: około 2,6 godz.
  • 100 % ładowania: około 6,9 godz.
 • Czas ładowania z ładowarką 2A:
  • 50 % ładowania: około 5,7 godz.
  • 100 % ładowania: około 12,4 godz.
 • Kompatybilny z DualBattery: tak
Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2024
Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 20 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-20
Bardzo fajny produkt, szybka realizacja dot Bontager flash RT
2024-04-22
Obsługa bardzo dobra , na każde pytania odpowiedzi była Polecam
pixel